نرم افزار مدیریت کتابخانه دهکده ( رادوین )

 

 

حرفه ای ترین و زیباترین نرم افزار مدیریت کتابخانه با 70 درصد تخفیف ویژه فقط این ماه 

 

 جدید ترین سیستم اتوماسیون مدیریت کتابخانه

 

لینک دانلود نرم افزار

طراحی وب سایت 

آیا به دنبال ایجاد تغییر در کسب و کار خود و راههای ارتباط با مشتریان خود می باشد؟

 

طراحی وب سایت
 
 

Website Design group

گروه طراحی و بهینه سازی سایت دهکده

Go back

گروه طراحی وب سایت دهکده آمادگی دارد سایت های تبلیغاتی شرکت  شما را با سیستمهای مدیریت محتوا   (cms ) مثل جوملا و ووردپرس به انجام برساند و همچنین سایتهای اختصاصی شما را بازبان انتخابی شما html5 ,css3 ,asp.net ,php, و پایگاه داده های قدرتمند  sqlserver , mysql بالاترین کیفیت و قیمت مناسببه انجام برساند .

 

مزایای استفاده از وب سایت

وب سایت شما می تواند بزرگترین ابزار تبلیغاتی جهت عرضه خدمات و محصولات و معرفی شما به مشتریانتان باشد. ایجاد وب سایت متناسب با فعالیتهای شما می تواند مزایای زیادی برای شما در پی داشته باشد :

وقتی کاربران اینترنت از وب سایت شما بازدید می کنند، می توانند اطلاعات دقیق و بیشتری نسبت به مشخصات محصولات و خدمات شما به دست آورند. به عبارتی دیگر مشخصات کالا و خدمات شما به سهولت قابل دسترسی، مشاهده و جستجو خواهد بود. همچنين این ابزار در تمام اوقات بدون اشغال فضا و بدون نياز به جابه جائي بصورت onlineدر اختيار بازديدکنندگان مي باشد .

از طریق وب سایت شخصی شما، مشتریان و همکارانتان به آسانی می توانند تلفن، آدرس، ایمیل، صندوق پستی و سایر مسیرهای ارتباطی به سمت شما را سریعاً پیدا کنند.

وب سایت، مجموعه ای از صفحات مرتبط با يکديگر است که انبوهی از اطلاعات را در اختيار بيننده قرار می دهد. وب سایت، امکان حضور هر شخص یا شرکت در شبکه اینترنت است. یک وب سایت می تواند علاوه بر ایجاد ارتباط و معرفی دارنده سایت، امکان اطلاع رسانی به روز، بازاریابی و معرفی بین المللی را نیز فراهم آورد.

داشتن وب سایت برای یک شرکت مانند داشتن یک کاتالوگ تبلیغاتی اما با مزایای فراوان تر نسبت به آن است. یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون برای معرفی خدمات باشد اما یک وب سایت می تواند از تصاویر، متون، فیلم و حتی یک فایل صوتی و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد بنابراین امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد. طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه بالایی دارد اما برای طراحی  سایت و نگهداری آن کافیست هزینه ای بسیار پایین پرداخت شود و حتی با داشتن یک وب سایت داینامیک در هر زمان که بخواهیم بدون هیچ هزینه جانبی می توانیم آن را ویرایش کنیم و در طول زمان هزاران و یا میلیونها کاربر می توانند بارها و بارها از آن بازدید کنند.

 

فواید داشتن وب سایت

یک دفتر شبانه روزی تأسیس کنید:فواید داشتن وب سایت

وب سایت شما در هر زمانی از روز باز است حتی اگر شرکت شما بسته باشد وب سایت همواره با متقاضیان اطلاعات و محصولات یا خدمات قابل ارائه توسط آن فقط یک کلیک فاصله دارد و در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل نیز فعال است.

چه مقدار از زمان شما صرف پاسخگویی به مشتریان می شود؟

روزانه چه مقدار از زمان شما و پرسنلتان صرف پاسخگویی به مشتریان در مورد مسایل روتین و متداول می شود؟ وب سایت شما می تواند به این سوالات مشتریانتان پاسخ گوید و آنها را به خوبی راهنمایی کند.

در دسترس بودن آن در هر زمان

وب سایت همواره اطلاعات و محصولات یا خدمات شرکت شما را در هر زمان و در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل در اختیار کاربران و مشتریان به آسانی قرار می دهد و آنها اطلاعات مورد نیاز را در مورد شرکت بدست می آورند.

 

کسب درآمد 

میزان سودآوری و درآمد زایی سایتها به نوع سایت و اهداف آن بستگی دارد البته میزان فعالیت صاحبان سایتها و بروز رسانی و رسیدگی به آنها نیز عامل بسیار مهمی است. اما امروزه شرکتها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق سایت فعالیت می کنند و عمده درآمد آنها از طریق سایت و مشتریان آنلاین است.

 

حضور آنلاین همگام با رقبایتان :

جز در مواردی که هزینه زیادی را صرف آگهی در روزنامه و سایر تبلیغات محلی کنید هیچکس نمی داند که موسسه تجاری شما موجودیت دارد. عین همین موضوع هم در مورد اینترنت مصداق می یابد. درصورتیکه مردم نتوانند شرکت شما را در اینترنت پیدا کنند شما هم ممکن است موجودیت نداشته باشید.رقبای طراحی سایت

اینترنت را به عنوان یک کتاب زرد غول پیکر درنظر بگیرید. بسیاری از مردم از وب برای فروش اطلاعات، خدمات و محصولات استفاده می کنند. در صورتی که شما در آنجا حضور نداشته باشید رقبای شما آنجا هستند! آیا می توانید تصور کنید که در کتاب زرد نباشید و بعد بخواهید به بازار محلی دست یابید؟

 

  سئولات متداول از تیم طراح

  فرم درخواست طراحی وب سایت

    آشنایی با اصطلاحات و مسائل طراحی سایت