نرم افزار مدیریت کتابخانه دهکده ( رادوین )

 

 

حرفه ای ترین و زیباترین نرم افزار مدیریت کتابخانه با 70 درصد تخفیف ویژه فقط این ماه 

 

 جدید ترین سیستم اتوماسیون مدیریت کتابخانه

 

لینک دانلود نرم افزار

این سیستم‌ها که امروزه در وب به نام CMS شناخته می شوند، مخفف  Content Management system(سیستم مدیریت محتوا) می‌باشند که یک برنامه نرم افزاری روی سرور هستند و به مدیر سایت اجازه می دهند تا محتوای سایت را بدون نیاز به طراحی دوباره تغییر دهد.

چرا شما به یک CMS نیاز دارید؟
 
اگر سایت شما هر چند وقت یک بار( مثلاً هر دو هفته) به روز می شود می توانید به جای اینکه هر بار به یک شرکت طراحی وب مراجعه کنید، خودتان با نصب یکی از این برنامه های مدیریت محتوا، تغییراتتان را روی سایت اعمال کنید.
اگر شما سایت خود را اصلاً به روز نمی کنید، باید کم کم به فکر بیافتید، چون بیننده های شما وقتی همیشه با یک صفحه همیشگی روبرو شوند کم کم شما را فراموش می کنند، چون چیز جدیدی برای عرضه ندارید.

cms

یک CMS چه امکاناتی دارد؟
 
طیف وسیعی از امکانات مدیریت محتوا در CMS های مختلف وجود دارد. اکثر CMS ها در نسخه های مختلف و با قابلیت های متفاوت به بازار عرضه می شوند. البته قابلیت به روز کردن اطلاعات در همه مشترک است اما قابلیت ویژه دیگری دارند که با قیمت های مختلف به شما پیشنهاد می شود. برخی از این قابلیت ها عبارتند از:
1-مدیریت اطلاعات فرستاده شده توسط کاربران و تأیید اطلاعات
2-چند زبانه بودن
3- ایجاد نقشه سایت داینامیک
4-  امکان ایجاد تجارت الکترونیک یا فروشگاه مجازی
5-  ایجاد فرم برای دریافت اطلاعات کاربران
6-  بهینه سازی تصاویر آپلود شده
7- ایجاد و به روز کردن متا تگ ها
8- امکان جست و جو در مطالب سایت
9-  امنیت بیشتر
10- گزارش آمار بازدید از صفحات
11- و ...

سیستم های مدیریت محتوای فراوانی وجود دارند. صرف نظر از اینکه شما قصد دارید چه وبسایتی را درست کنید، احتمالا یکی از آن ها مطابق سلیقه ی شماست.

گروه رادوین آمادگی دارد طراحی وب سایت شما را با CMS  دلخواه طراحی نماید.

cmscontent