(Kayako) سامانه تیکت کایاکو

سیستم های پشتیبانی آنلاین امروزه برای تمامی شرکت هایی هستند که برای باقی ماندن در عرصه رقابت باید به اندازه کافی خوب باشند، یک ضرورت است.با توجه به همه گیر شدن اینترنت و دسترسی آسان افراد به فضای مجازی یکی از مهم ترین نیاز های سازمان ها و ادارات مختلف با هر وسعتی ارائه پشتیبانی غیر حضوری است. سیستم تیکت به طور عادی با داشتن فرم های تحت وب به کاربران اجازه می دهد تا برای ارتباط با شرکت، با انتخاب موضوع، دپارتمان، دسته بندی مشکل و الصاق فایل بهترین نوع ارتباط را با شرکت داشته باشند. کلیه افراد موجود در یک سیستم می توانند از طریق سیستم کایاکو(kayako) درخواست ها و تیت های خود را ثبت و به سایر بخش ها و افراد انتقال دهند و در تمامی مدت رسیدگی به درخواست ثبت شده شاهد مراحل حل و فصل آن باشند.

محیط نرم افزار: نرم افزار دارای سه محیط 1- مشتریان 2- کارمندان 3-مدیر  می باشد

1-مشتریان: در این محیط مشتریان می توانند تیکت جدید ارسال کنند و وضعیت تیکت های قبلی را مشاهده و از آخرین وضعیت آن ها مطلع شود و در بخش های عیب یابی و تازه ها می توانند آخرین مطالب و پیشنهادات ارائه شده را مشاهده کرده و از سایر امکانات نیز استفاده کنند

customer

2-کارمندان:در این بخش کارمندان می توانند تیکت های ارسالی مشتریان را مشاهده کرده و پیگیری کنند

تعداد و وضعیت تیکت ها به صورت گروهی و تکی قابل مشاهده و پیگیری است

s Home

در قسمت تیکت کارمندان می توانند به تیکت پاسخ دهند یا برای آن یادداشت گذاری کرده و به سایر همکاران ارجاع دهند و بسیاری قابلیت کاربردی دیگر.

s Ticket

در قسمت گزارش گیری می توان از تیکت ها بر اساس وضعیت، نوع ، تاریخ ، دپارتمان یا  هر نوع اطلاعات دیگری که مد نظر شماست گزارش گیری کرد.

s Report

و بسیاری قابلیت دیگر که به وسیله آن ها می توانید تمامی امور و کارهای سمت مشتریان و کارمندان را مدیریت کنید.

3-مدیران: در این محیط مدیر سیستم می تواند دسترسی کارمندان را مدیریت کند و تنظیمات اساسی و کلی را انجام دهد.

 

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09011616115 تماس بگیرید


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید