نرم افزار مدیریت کتابخانه دهکده ( رادوین )

 

 

حرفه ای ترین و زیباترین نرم افزار مدیریت کتابخانه با 70 درصد تخفیف ویژه فقط این ماه 

 

 جدید ترین سیستم اتوماسیون مدیریت کتابخانه

 

لینک دانلود نرم افزار

سوالات متداول پرسیده شده - تمام سوالات متداول

لطفا گروه مرتبط با سوال خود را انتخاب نمایید

جست و جو در سوالات متداول
نمایش تمامی سوالات پرسیده شده

 

زمانبندی پروژه های طراحی وب سایت متفاوت می باشند که اغلب توسط مشتری این زمان تعیین می شود . اگر شما مهلت معینی در نظر داشته باشید ما تمام تلاش خود را برای انجام پروژه در مهلت تعیین شده خواهیم کرد . تاخیر بیشتر در یک وب سایت معمولا به خاطر عدم ارسال ( مطالب و تصاویر ) توسط مشتری برای تیم طراح می باشد . چارچوب زمانی ما برای بیشتر پروژه ها 4-6 هفته می باشد .

 

در اکثر موارد برگزاری جلسه حضوری برای شروع کار ضروری نیست و در برخی موارد کار با تماس تلفنی و ایمیل یا گفتگو مستقیم بین تیم طراح و مشتری توسط مسنجر ها ب طور کامل به پایان می رسد . شما می توانید مراحل پیشرفت کار را از طریق وب سایت شرکت به صورت آنلاین زیر نظر داشته باشید . به این ترتیب ما ارتباط منظمی با شما برای اطمینان از گرفتن همان نتیجه ای که خواستار ان هستید تا پایان کار برقرار می نماییم .

ما به طور کامل به حمایت از وب سایت شما می پردازیم تا همیشه در دسترس باشد . پیشنهاد ما استفاده از خدمات تعمیر و نگهداری سایت ، میزبانی وب ، ثبت نام و بهینه سازی در موتور های جستجو ، ثبت دامنه و طراحی گرافیک  گروه نرم افزاری دهکده می باشد تا به مشکلی در طولانی مدت بر نخورید . 

اگر شما بتوانید ان را به طور الکترونیکی به تیم طراح ارائه دهید بسیار خوب خواهد بود . به عنوان مثال تصاویر دیجیتال و مطالب در قالبهای مانند ورود به صورت منظم و مرتب . اگر شما امکان و توانایی فنی این کار را ندارید تیم ما می تواند به شما کمک نماید .

ما همچنین  آموزش هایی به شما برای ایمیل کردن و یا ارسال محتوا در وب به صورت رایگان ارائه می دهیم .

تمامی وب سایت های طراحی شده توسط ما با قوانین سئو ( seo )  سازگار می باشند .اینکه وب سایت خود را در تایم مشخصی دوباره بازبینی نمایید ایده خوبی خواه بود زیرا مو تورهای جستجو به طور مرتب قواعد و قوانین خود را تغییر میدهند . برای اینکه شما وب سایت خود را بروز نگه دارید و مطمئن شوید با قوانین جدید سازگاری دارد پیشنهاد ما استفاده از خدمات پشتیبانی شرکت خواهد بود . 

نه ، ما درابتدای در مورد نیازهای تان بحث و سپس قیمت گذاری می نماییم و هنگامی که برای طراحی و نیازها توافق شد و قرارداد بین طرفین بسته شد ما خود را ملزم به رعایت تمام این قوانین می دانیم . طراحی وب سایت یک روند تعاملی می باشد و گاهی اوقات با تغییر در نیازهای مشتری و یا عدم پایبندی مشتری به قرارداد تغییراتی در قرارداد و قیمت با رضایت طرفین برای ادامه کار ایجاد می شود .

این بستگی به مقدار اطلاعاتی است که می خواهید در وب سایت به نمایش بگذارید . مثلا وقتی می خواهید بسیاری از اطلاعات شغلی و محصولات خود را در وب سایت به نمایش بگذارید ممکن است به پایگاه داده احتیاج پیدا کنید . ما به طور کامل در این موارد با شما صحبت خواهیم کرد و اگر به ان نیاز داشته باشید در رابطه با چگونگی انجام و هزینه های آن شما را راهنمایی خواهیم کرد .

آیا من می توانم به افزودن و یا ویرایش مطالب وب سایتم بپردازم ؟

بله ، روش های زیادی وجود دارد که شما می توانید به انجام این کار بپردازید .

این روش ها با توجه به نوع وب سایت شما که ممکن است از نوع استاتیک ، داینامیک ( سیستم مدیریت محتوای عمومی و یا سیستم اختصاصی و طراحی شده مخصوص شرکت شما ) متفاوت باشد .

در هر حال ما با توجه به این موارد به شما مشاوره لازم را خواهیم داد و در صورت نیاز آموزشهای لازم به شما داده خواهد شد .

آیا وب سایت من دارای طراحی ریسپانسیو (responsive ) خواهد بود و در دستگاههای موبایل به راحتی دیده خواهد شد ؟

این بستگی به نیاز و خواسته شما دارد . اکثر وب سایتهای طراحی شده توسط ما از طراحی responsive برخوردارند .

بلی ، ما آمادگی انجام این کار را برای شما داریم . ما می توانیم خدمات مدیریت دامنه ، هاست ، تنظیمات پست الکترونیک و ...  را به شما ارائه دهیم .

آیا من می توانم از آدرس  ایمیل با نام دامنه خود استفاده کنم ؟

بله شما آدرس  پست الکترونیک سفارشی با نام دامنه وب سایت خود را دریافت خواهید نمود .

هیچ سوالی در این گروه ثبت نشده