نرم افزار مدیریت کتابخانه دهکده ( رادوین )

 

 

حرفه ای ترین و زیباترین نرم افزار مدیریت کتابخانه با 70 درصد تخفیف ویژه فقط این ماه 

 

 جدید ترین سیستم اتوماسیون مدیریت کتابخانه

 

لینک دانلود نرم افزار

هزینه ها و بسته های  طراحی سایت دهکده

هنگامی که شما قصد راه اندازی یک وب سایت برای شرکت، سازمان یا کسب و کار خود را دارید ابتدا می بایست با شرکت های طراح سایت معتبر مذاکره و مشورت نمایید. با اعلام نیازهای خود و بررسی آنها توسط کارشناسان طراح، ایده و راهکارهایی به شما ارائه می گردد. طراحان وب سایت دهکده با استفاده از نرم افزارهای open source مانند جوملا و ورد پرس، پورتال ها ، CMS ها یا کد نویسی سفارشی با زبانهای برنامه نویسی تحت وب مانند php و Asp.net اقدام به طراحی وب سایت شما می کنند. در واقع طراح پس از نیاز سنجی و تطبیق نیازها با روش های طراحی ارائه شده توسط شرکت طراح، راهکار خود را ارائه می دهد


به عنوان مثال اگر شما نیازمند طراحی سایت برای یک سازمان گسترده با بخش های مختلف که مدام می بایست اطلاعات آن آپدیت گردد، هستید، بهترین راهکار استفاده از نرم افزار پورتال می باشد تا علاوه بر اینکه نیازهای اولیه سایت سازمان را برآورده گرداند بلکه به راحتی قابل مدیریت و بروز رسانی باشد.

همه سازمان ها ، شرکت ها و یا حتی خیلی از افراد نیاز به طراحی سایتی برای معرفی و ارائه خدمات خود دارند. اطلاع از مراحل طراحی سایت به طراحی سایت کارا و مطابق نیازهای مشتری کمک شایانی می نماید. طراحان سایت برای انجام این مراحل نیازمند دریافت اطلاعات (شامل حیطه کاری، نیازمندی ها و سلایق) از مشتری می باشند. روند طراحی سایت شامل مراحلی همچون: نیاز سنجی، انتخاب روش طراحی، تهیه دامنه و هاست، تعیین بخش های مختلف وب سایت، گردآوری و تهیه محتوای صفحات و... می باشد که در فرایند طراحی سایت به این مهم پرداختیم.


وقتی فکر داشتن سایت به سرمون میزنه، اولین چیزی که برامون علامت سوال میشه هزینه ی اونه که خیلی هم مهمه. متاسفانه برای طراحی سایت، هیچ نرخ ثابت و تعیین شده ای وجود نداره. کافیه تلفن رو بردارید و با چند تا شرکت طراحی سایت تماس بگیرید؛ برای یک سایت با امکانات مشخص، اختلاف قیمت شرکت ها شاید به چند میلیون برسه و همانطور که گفتیم الزاماً رقم بالاتر کیفیت بیشتری نصیب شما نمیکنه.

قیمت طراحی سایت نیز بر اساس خدماتی است که برای وب سایت در نظر گرفته می شود که با توجه به داینامیک یا استاتیک بودن آن متفاوت است. سایت داینامیک سایتی می باشد که بعد از طراحی مدیر می تواند با امکاناتی که در اختیارش قرار می گیرد تغییراتی را در وب سایت خود ایجاد کند پس به مراتب هزینه بیشتری را نیز شامل می شود. طراحی سایت هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است. تبلیغات است در جهت پیشبرد فروش و اهداف شرکت. سرمایه گذاری در جهت معرفی و ارائه کالا و یا خدمات در دنیای مجازی
هرچه این امکانات قوی تر و کاملتر باشد، تغییراتی را که مدیر اعمال می کند دقیق تر و جزء تر خواهد بود پس به مراتب سایت با گذشت زمان ویرایش شده و کاملتر می شود. اما سایت استاتیک بیشتر جنبه اطلاعاتی دارد و تغییرات زیادی را نمی توان بر روی آن اعمال نمود پس در نتیجه طراحی آن نیز هزینه کمتری در بر خواهد داشت.

گروه نرم افزاری دهکده همواره در تلاش است تا رضایت مشتریان خود را جلب نماید بنابراین تضمین ما کیفیت بالای طراحی ، برنامه نویسی حرفه ای و ارائه پشتیبانی کامل با مناسب ترین قیمت طراحی سایت می باشد.

 

تعرفه طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت

 بدیهیاست قیمت تمام شده هر سایت بر اساس تعداد صفحات و نوع برنامه نویسی وب اعم از ایستا(استاتیک) یا پویا (داینامیک) همچنین نوع و سفارش طراحی گرافیکی سایت ، حجم محتوای سایت و تعداد زبان های سایت و سفارش های ویژه هر مشتری متفاوت خواهد بود

 گروه نرم افزاری دهکده همواره فهرست تعرفه های خود را مناسب با نیاز مشتریان تنظیم می کند. هدف ما ارائه خدمات با کیفیت بالا و همچنین ارائه تعرفه متناسب برای جلب رضایت مشتریان است.

جدول حدود هزینه طراحی وب سایت داینامیک :

 

بسته طلایی طراحی سایت
تمام امکانات بسته نقره ای
تالار گفتگو
فول سئوی طلایی
فروشگاه اینترنتی
بک اپ گیری هفتگی
سایت دوزبانه
5 گیگابایت هاست رایگان 1 ساله
DNS اختصاصی
قرارداد پشتیبانی کامل رایگان
محدوده قیمت
1.5 میلیون به بالا
بسته نقره ای طراحی سایت
تمام امکانات بسته برنزی A
طراحی دلخواه کاربر
فول سئوی نقره ای
طراحی ریسپانسیو
گرافیک بالا
سیستم مدیریت دانلود
2 گیگابایت هاست رایگان 1 ساله
ای پی اختصاصی
اپدیت رایگان هسته سایت
محدوده قیمت
1 میلیون تومان به بالا
بسته برنزی طراحی سایت A
تمام امکانات بسته برنزی B
گالری تصاویر
گرافیک متوسط وب سایت
امکان درخواست ویرایش طرح
500 مگابات هاست رایگان 1 ساله
ویرایشگر حرفه ای متن
سئوی داخلی سایت
ایمیل نامحدود
سیستم فرم ساز
محدوده قیمت
550 هزار تومان
بسته برنزی B
وب سایت داینامیک همراه با مدیریت پارسی
تعداد صفحات نامحدود
منوی نامحدود
امکان درج تبلیغات
سیستم ثبت نام و مدیریت اعضا
خدمات 10 ساله
250 مگابات هاست رایگان 1 ساله
دامنه .IR رایگان 1 ساله
5 اکانت ایمیل
محدوده قیمت
300 هزار تومان

 

خدمات پشتیبای سایت

هزینه خدمات پشتیبای سایت

هزینه پشتیبانی سرورهای هاستینگ و دامنه متعلق به سایت شما در طول زمان پشتیبانی کاملا رایگان است. همچنین همکاران ما آماده ارائه خدمات پاسخگویی به مشکلات و سوالات احتمالی شما خواهند بود. اما هزینه پشتیبانی سایت (در صورت نیاز شما) که شامل ارائه خدمات تغییر و بروز رسانی در محتوای سایت شما  و همچنین بروز رسانی ، آنالیز مداوم سایت و ...می شود به هنگام برآورد هزینه طراحی سایت به شما اعلام می گردد که بر اساس نوع درخواست پشتیبانی متفاوت می باشد. لطفاً توجه داشته باشید که پشتیبانی سایت شما، تنها در صورت نیاز به ارائه خدمات تغییرات در سایت مستلزم هزینه خواهد شد در غیر این صورت رایگان است.

 

هزینه تمدید سالیانه سایت

هزینه تمدید سالیانه سایت

از آنجا که هزینه طراحی و راه اندازی وب سایت تنها یک بار از شما دریافت می گردد هزینه تمدید سایت شما تنها هزینه ای بسیار کم بابت سرویس نگهداری هاست و تمدید آدرس سایت و همچنین سرور شما خواهد بود که بصورت سالانه دریافت می گردد. این تصور که برخی می پندارند هزینه تمدید سایت برابر با هزینه طراحی وب سایت خواهد بود اشتباه است.