نرم افزار مدیریت کتابخانه دهکده ( رادوین )

 

 

حرفه ای ترین و زیباترین نرم افزار مدیریت کتابخانه با 70 درصد تخفیف ویژه فقط این ماه 

 

 جدید ترین سیستم اتوماسیون مدیریت کتابخانه

 

لینک دانلود نرم افزار

 

این روش را می‌توان کامل‌ترین روش روت خودکار گوشی‌های اندروید دانست که به گفته‌ی سایت سازنده، بیش از 90%  گوشی ها  را پشتیبانی می‌کند.

 

توضیحاتی درباره ی روت :

به لطف توسعه دهندگان اندروید، روت کردندر این روزها به قدری ساده شده است که تنها با یک اپلیکیشن و در داخل موبایل نیز قادر به روت دستگاه خود خواهید بود. این نکته را نیز باید گوشزد کنیم که نرم افزارها و اپلیکیشن هایی که تنها با یک کلیک گوشی را روت می کنند تنها رام های 2.3 تا 4.3 را پشتیبانی می کنند. اگر رام گوشی شما کیت کت یا آب نبات چوبی است، باید از طریق روش های تخصصی مخصوص به مدل گوشی و برند خود استفاده کنید. اگرچه اگر از رام کیت کت استفاده می کنید امتحان کردن روش TowelRoot خالی از لطف نیست و شاید شانس با شما یار باشد و رام کیت کت شما نیز با این روش، با موفقیت روت شود.

تاکید می کنیم که با وجود بی خطر بودن این  روش ها ، نویسنده هیچ مسئولیتی را در قبال انجام نادرست روش ها، یا مواجه شدن با مشکلات احتمالی برعهده نخواهد گرفت و تمام مسئولیت انجام این آموزش بر عهده ی شخص کاربر خواهد بود. دقت کنید که قبل از انجام عملیات روت، برای اطمینان حتما از اطلاعات مهم خود نظیر یادداشت ها، شماره تلفن ها، اس ام اس و... فایل پشتیبان تهیه کنید.

نکات مهم : 

1 - در اینجا 3 روش برای روت کردن گوشی را بررسی نموده ایم که روی اکثر گوشی ها جواب میدهد . روش اول و دوم هیچ گزینه و سختی خاصی ندارد و به راحتی با نصب برنامه بر روی گوشی خود و انتخاب گزینه روت میتوانید گوشی خود را روت نمایید . اما روش سوم که یک روش کاملتر و حرفه ای تری  میباشد و روی اکثریت گوشی ها جواب میدهد  با استفاده از کامپیوتر صورت گرفته و به طور کامل اموزش داده شده  که حتما مراقب قطعی برق و اتصال اینترنت خود قبل از انجام این روش باشید . همچنین برنامه های دیگر را بر روی کامپیوتر بسته و دستگاه را مستقیم از طریق پورت usb  پشت متصل به مادربورد به کامپیوتر وصل نمایید .

2 - بعد از انجام عملیات روت اپلیکیشن RootChecker را از این لینک دانلود و نصب کنید و بعد از باز کردن آن و کلیک روی دکمه‌ی Verify، از روت بودن گوشی خود مطمئن شوید.

نکات لازم به ذکر :

 1. در اکثر این روش ها و کلیه راه هایی که گوشی را با یک کلیک روت می کند، گوشی شما تنها روت خواهد شد و برای استفاده های تخصصی تر که نیازمند SuperUser و منوی ریکاوری هستند (مانند نصب کاستوم رام)، باید به طور جداگانه اقدام به نصب آن ها کنید. البته نگران نباشید چراکه تقریبا 80% کاربران به منوی ریکاوری و سوپریوزر نیاز پیدا نخواهند کرد و تنها همین روت بودن گوشی، برای آن ها کافی خواهد بود.

 2. برخی از گوشی های HTC و Sony برای روت بودن به آنلاک بودن بوت لودر گوشی نیاز دارند و با این سه روش روت نخواهند شد. درواقع برای روت این گوشی ها، ابتدا باید با روش های مربوط به مدل گوشی، بوت لودر را آنلاک کرد و سپس به روت گوشی پرداخت.

 

این روش  با استفاده از کامپیوتر صورت گرفته و به طور کامل اموزش داده شده  که حتما مراقب قطعی برق و اتصال اینترنت خود قبل از انجام این روش باشید . همچنین برنامه های دیگر را بر روی کامپیوتر بسته و دستگاه را مستقیم از طریق پورت usb  پشت متصل به مادربورد به کامپیوتر وصل نمایید .

 ابتدا به تنظیمات گوشی موبایل خود رفته و به دنبال گزینه‌ی Debuging بگردید.

در اکثر گوشی‌ها، روش دسترسی به این گزینه به این صورت است :

1-وارد بخش تنظیمات گوشی شده و سپس گزینه About را انتخاب نمایید .

 روت کردن گوشی از طریق کامپیوتر و نرم‌افزار iRoot

 روت کردن گوشی از طریق کامپیوتر و نرم‌افزار iRoot

2 - گزینه BuildNumber هفت‌ بار تاچ نمایید .

 روت کردن گوشی از طریق کامپیوتر و نرم‌افزار iRoot

سپس به منوی قبلی برگردید.

3 - مشاهده می‌کنید گزینه‌ای با نام Developer Option به لیست تنظیمات اضافه شده است.

  روت کردن گوشی از طریق کامپیوتر و نرم‌افزار iRoot

4 - وارد این بخش شوید و USB Debuging یا Debuging Option را فعال کنید و همچنین از فعال بودن گزینه‌ی Unknown Source در بخش Securtiy گوشی خود نیز مطمئن شوید.

  روت کردن گوشی از طریق کامپیوتر و نرم‌افزار iRoot

 

1- نسخه کامپوتر ( pc ) نرم‌افزار iRoot را از طریق این لینک به صورت مستقیم از سایت سافت 98 دانلود و روی کامپیوتر خود نصب کنید.

2 - نرم افزار iRoot را اجرا کرده و گوشی خود را با کابل به کامیپوتر وصل کنید.( پیشنهاد می‌کنیم از پورت‌های USB پشت دستگاه استفاده کنید.)

  روت کردن گوشی از طریق کامپیوتر و نرم‌افزار iRoot

 روت کردن گوشی از طریق کامپیوتر و نرم‌افزار iRoot

 3 - بعد از چند ثانیه گوشی شما توسط iRoot شناسایی خواهد شد و در صورت نیاز شروع به دانلود اطلاعات درایور گوشی از اینترنت مینماید .

 روت کردن گوشی از طریق کامپیوتر و نرم‌افزار iRoot

 4 - روی گزینه نصب داریور  کلیک نمایید .

iroot 9

 5 -  سپس اقدام به شناسایی گوشی شما و نصب برنامه بر روی گوشی شما مینماید . پیغام نصب را بر روی گوشی ok نمایید .

iroot 10

حالا فایل های این  برنامه بر روی گوشی شما نصب و اجرا شده است .

iroot in mobile

6 -  بعد از انجام شناسایی مدل گوشی شما در نرم‌افزار مشخص خواهد شد و عملیات روت به صورت خودکار شروع می‌شود. (در صورت عدم اجرای خودکار، روی Root کلیک کنید)

iroot 10

بعد از چند ثانیه پیغامی در رابطه با روت شدن گوشی شما قابل مشاهده خواهد بود. گوشی خود را از کابل جدا کنید و یک بار آن را ریبوت کنید و سپس اپلیکیشن RootChecker را از این لینک دانلود و نصب کنید و بعد از باز کردن آن و کلیک روی دکمه‌ی Verify، از روت بودن گوشی خود مطمئن شوید.

لطفا اگر با مشکلی برخورد نمودید در بخش نظرات مشکل خود را به طور کامل مطرح نمایید .

 

 

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید