نرم افزار مدیریت کتابخانه دهکده ( رادوین )

 

 

حرفه ای ترین و زیباترین نرم افزار مدیریت کتابخانه با 70 درصد تخفیف ویژه فقط این ماه 

 

 جدید ترین سیستم اتوماسیون مدیریت کتابخانه

 

لینک دانلود نرم افزار

فایروال نام عمومی برنامه ایی است که از دستیابی غیر مجاز به یک سیستم رایانه ای جلوگیری می‌کنند. با ما همراه باشید

 

فایروال نرم افزاری  چیست ؟

firewall فایروال ویندوز


فایروال نرم افزاری برنامه ای است که كليه ترافيكي اینترنت کامپیوتر را  دريافت كرده و آن را با معيارهاي تعيين شده بر روي خود مقايسه مي كند و بر اساس اين معيارهاي تصميم گيري مي كند که ایا به ان  اجازه دسترسی به اینترنت را دهد و یا خیر .
یک سیستم بدون وجود یک فایروال ، در مقابل مجموعه ای گسترده از برنامه های مخرب آسیپ پذیر است و در برخی موارد صرفا" پس از گذشت چندین دقیقه از اتصال به اینترنت ، آلوده خواهد شد . در صورتی که تدابیر و مراقبت لازم در خصوص حفاظت از سیستم انجام نگردد ، ممکن است کامپیوتر شما توسط برنامه هائی که به صورت تصادفی آدرس های اینترنت را پویش می نمایند ، شناسائی شده و با استفاده از پورت های فعال اقدام به تخریب و یا سوء استفاده از اطلاعات گردد . 
شيوه كاري يك فايروال به اين صورت است :

  • كليه ترافيكي كه از وروديهاي خود كه هر كدام به يك شبكه متصل هستند را دريافت كرده و آن را با معيارهاي تعيين شده بر روي خود مقايسه مي كند و بر اساس اين معيارهاي تصميم گيري مي كند .
  • فايروال بسته هاي را در بين شبكه ها رد و بدل و مسيريابي ( route) مي كند
  • مي تواند هم ترافيك وردي ( inbound) و هم ترافيك خروجي ( outbound) را مديريت و فيلتر كند .
  • اين نرم افزار دسترسي عمومي از طريق شبكه هاي بيروني را به منابع داخلي مانند اتوماسيون اداري يا مثل آنرا مديريت مي كند .
  • تمامي درخواست هاي دسترسي به شبكه داخلي را log برداري كرده و در صورت مشاهده مورد مشكوك بصورت ارسال هشدار ( alarm) مدير سيستم را در جريان مي گذارد 

 

معرفی فایروال های رایگان ویندوز


فایروال Comodo

comodo firewall فایروال ویندوز


Comodo یکی از محبوب ترین انتخاب ها در میان کاربرانی است که از نرم افزارهای فایراول استفاده می کنند. ادغام یک نرم افزار آنتی ویروس با با این فایروال، یک ابزار امنیتی رایگان و فوق العاده را برای هر کس ایجاد خواهد کرد. اگر شما فقط علاقه‏مند به فایروال (یا فقط آنتی ویروس) هستید، فایل نصب کننده این برنامه به شما این اختیار را خواهد داد تا هر یک از اجزاء را به طور دلخواه انتخاب کنید. 
لینک وب سایت

 

ZoneAlarm Firewall

zonealarm free firewall فایروال ویندوز

فایروال ZoneAlarm زمانی محبوب ترین دیواره آتش برای ویندوز بود، اما در طول زمان و با ورود فایروالهای جدید احساس می شد که بیش از حد پف کرده است! البته هنوز هم این برنامه بیشترین تعداد دانلود را در بین فایروالهای رایگان دارد. تنظیمات بسیار آسان زون آلارم از مزایای آن به حساب می آید. این دیواره آتش در متوقف کردن انواع حملات اینترنتی و شناسایی دزدان اینترنتی بسیار فعال و موثر است. فایروال دوطرفه آن شما را در برابر حملات inbound و outbound بصورت نامحسوس محافظت خواهد نمود. 
لینک وب سایت

 

 

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید