نرم افزار مدیریت کتابخانه دهکده ( رادوین )

 

 

حرفه ای ترین و زیباترین نرم افزار مدیریت کتابخانه با 70 درصد تخفیف ویژه فقط این ماه 

 

 جدید ترین سیستم اتوماسیون مدیریت کتابخانه

 

لینک دانلود نرم افزار

این سیستم‌ها که امروزه در وب به نام CMS شناخته می شوند، مخفف  Content Management system(سیستم مدیریت محتوا) می‌باشند که یک برنامه نرم افزاری روی سرور هستند و به مدیر سایت اجازه می دهند تا محتوای سایت را بدون نیاز به طراحی دوباره تغییر دهد.

طراحی سایت با cms

سیستم مدیریت محتوا (Content Management System ) یا CMSبرنامه ای است که بطور کامل از ایجاد، مدیریت و بروز رسانی یک وب سایت پشتیبانی می کند و تمام ابزارهای مورد نیاز را برای مدیریت یک وب سایت را دارا می باشد.

طراحی وب سایت ریسپانسیو

حتما تابحال با این موضوع روبرو شده اید که وقتی با موبایل یا تبلت خود در حال وبگردی هستید با صفحاتی مواجه شوید که از لحاظ سایز و اندازه با موبایل یا تبلت شما همخوانی نداشته باشند و برای دیدن مطلب یا لینک مورد نظر مادام عملیات zoom in و zoom outکنید و به زحمت بیفتید چنین  وب سایتهایی از تکنولوژی ریسپانسیو بهره نمی برد.

طراحی وب سایت پارالکس

اگر شما به دنبال یک راه جدید و جالب برای تعامل بیشتر با بازدیدکنندگان وب سایت هستید، گروه نرم افزاری دهکده طراحی وب سایت پارالاکس  که مرسوم و مد روز می باشد را به شما پیشنهاد می دهد  . این می تواند باعث برجسته و منحصر به فرد شدن سایت شما در میان دیگر سایت ها شود و این احتمال را که بازدیدکنندگان سایت با شرکت شما ارتباط برقرار کنند را افزایش می دهد.

طراحی وب سایت استاتیک

در یک تقسیم بندی ساده و ابتدایی درباره انواع وب سایت ها و پورتال ها می توانیم این مجموعه را به دو بخش متفاوت وب سایت های داینامیک (پویا ) و وب سایت های استاتیک ( ایستا ) تقسیم کنیم .

طراحی وب سایت داینامیک

سایتهای پویا یا داینامیک (Dynamic Website) : محتوای سایتهای داینامیک بعد از طراحی توسط افراد عادی که دسترسی به سیستم مدیریت محتوای سایت را داشته باشند قابل تغییر است. . مزیت این نوع از وب سایت نسبت به وب سایت استاتیک این است که صفحات آن قابل اضافه شدن و داده های آنها قابل تغییر است.