نرم افزار مدیریت کتابخانه دهکده ( رادوین )

 

 

حرفه ای ترین و زیباترین نرم افزار مدیریت کتابخانه با 70 درصد تخفیف ویژه فقط این ماه 

 

 جدید ترین سیستم اتوماسیون مدیریت کتابخانه

 

لینک دانلود نرم افزار

کابل OTG

OTG چیست ؟

او تی جی یک تکنولوژی برای اتصال دستگاه هایی مانند هارد اکسترنال ، یو اس بی ، موس ، کیبورد ، دسته یا کنترلر اکس باکس پلی استیشن و به گوشی و تبلت می باشد و توسط این تکنولوژی دیگر نیازی نیست برای کپی اطلاعات از فلش مموری به گوشی دیگر از کامپیوتر استفاده کنید و توسط کابل OTG براحتی خواهید توانست اطلاعات هارد و فلش مموری را در گوشی خود مشاهده کنید و از آنها استفاده کنید.

مقایسه آنتی ویروس ها

مقایسه آنتی ویروس ها براساس معایب و مزایای آن ها:

در این مطلب سعی شده است تا کاربران به پاسخ سوال های خود در رابطه با آنتی ویروس ها همچون سوال های زیر دست یابند.

  • کدام آنتی ویروس سیستم مرا کند نمی کند؟

  • کدام Antivirus  می تواند تعداد بیشتری از ویروس های مخرب را شناسایی کند؟

  • بهترین آنتی ویروس مدام است؟

  • و ......

آنتی ویروس رایگان

معرفی برترین آنتی ویروس های رایگان سال 2015

نیاز به هیچ تفکر و تامل دقیق و عمیقی نیست که بدانیم تهدید بدافزارها و حملات سایبری با گذشت زمان هر روز و هر روز بیشتر میشود. سایه ویروس ها و جاسوسان سایبری بر روی سر همه کاربران قرار دارد و هر ماه اطلاعات فراوانی به قصد سوء استفاده مالی یا سایر موارد به سرقت میروند. در چنین شرایطی یکی از رموز اصلی مصونیت از حملات سایبری، داشتن یک آنتی ویروس یا نرم افزار امنیتی قابل اطمینان است.

به گزارش جام جم کلیک: بسیاری از کاربران علاقه زیادی به استفاده از نرم افزارهای امنیتی پولی یل تجاری همچون Norton و McAfee دارند تا به وسیله آنها سیستم و اطلاعات خود را حفاظت کنند. اما در برخی موارد بهای گزاف این نرم افزارهای امنیتی منجر به پشیمانی کاربران از خرید این نرم افزارها میشود.

یکی از مشکلاتی که عموما دارندگان سرویس اینترنت پرسرعت از آن صحبت می کنند وجود نویز در مکالمات ارسالی و دریافتی است که سبب می شود صدا به صورت واضح ارسال و دریافت نشود

رفع این مشکل بسیار آسان است و با وسیله کوچکی به نام اسپلیتر “splitter” که قیمت چندانی هم ندارد برطرف می شود.

روش تشخیص گوشی اصل از تقلبی

برای شناسایی گوشی های اصلی از تقلبي راه های متفاوتی وجود دارد که متاسفانه هیچ کدام 100 درصد نیست . ما در اینجا چند نکته مهم را برای کم کردن احتمال خرید گوشی فیک را بیان مینماییم .